UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 24.05.2020 r.
  1. Obchodzimy dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i zbliżamy się do końca okresu wielkanocnego. Kończy się więc również okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Zachęcamy wszystkich, by przystąpili do tych sakramentów.
  2. W nadchodzącym tygodniu:
  • Zapraszamy na nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia o g. 17:30 z nowenną do Ducha Świętego.
  • We wtorek 26.V - wsp. św. Filipa Nereusza i 7 wtorek nowenny do w. Antoniego.
  • W piątek 29.V - wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej.
  • W przyszłą niedzielę 31.V - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego (Zielone Święta). Możemy zyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie hymnu „O Stworzycielu Duchu Przyjdź …”.
Przeżywając nowennę do Ducha Świętego prośmy o Jego dary i starajmy się być posłuszni Jego natchnieniom.
5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 10.05.2020 r.
  1. Po przerwie wznawiamy wydawanie Stygmatu i zachęcamy do korzystania z prasy katolickiej. Jeśli kogoś nie ma w kościele w niedziele, można w ciągu tygodnia zajrzeć do kościoła na osobistą modlitwę i po prasę katolicką.
  2. Dziś nabożeństwo majowe dziś o 16:15, spotkanie rodziców komunijnych po wieczornej Mszy św. w kościele i dodatkowa Msza św. o g. 20:00.
  3. W nadchodzącym tygodniu:
  • Zapraszamy na nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia o g. 17:30.
  • We wtorek 12.V - 5 wtorek nowenny do św. Antoniego.
  • W środę 13.V - wsp. Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej.
  • W sobotę 16.V - Święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika patrona Polski. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu w intencji rodzin za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
Prośmy o Boże błogosławieństwo dla nas i naszej ojczyzny za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli.