2 Niedziela Zwykła 19.01.2020 r.
  1. O. Dariusz Gaczyński, którego gościliśmy w ubiegłą niedzielę zebrał na misje 3 078 zł. i bardo dziękuje za te ofiary.
  2. Przeżywany Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W swoich modlitwach nie zapominajmy o prośbie, by wszyscy chrześcijanie stanowili jedność.
  3. O sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców ul. o. A. Kubita nry: 151, 153, 157, 159, 169.
  4. W nadchodzącym tygodniu:
  • We wtorek 21.I - wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  • W piątek 24.I - wsp św. Franciszka Salezego biskupa i doktora Kościoła.
  • W sobotę 25.I - święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, które kończy tydzień powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan, niech jednak ta intencja pozostanie w naszych sercach i dążeniach.
  • Przyszła niedziela z ustanowienia papieża Franciszka będzie Niedzielą Słowa Bożego. Ma to być przypomnienie i zachęta do czytania Pisma Św. i okazja do refleksji nad krzewieniem znajomości Biblii. W przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o g. 11:00 będziemy się modlić w intencji małżeństw, które w styczniu obchodzą kolejne swe rocznice. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej o g. 16:00.
Umocnieni wspólną modlitwą prośmy dobrego Boga o dar błogosławieństwa.
NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 12.01.2020 r.
  1. Gościmy dziś o. Dariusza Gaczyńskiego, przedstawiciela Sekretariatu misyjnego naszej Prowincji Zakonnej, który głosi Słowo Boże i zbiera ofiary na misje franciszkańskie.
  2. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy w liturgii okres Bożego Narodzenia, ale kolędy tradycyjnie śpiewać będziemy do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego.
  3. O sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców ul. o. A. Kubita nry: 137, 139, 141, 143, 145.
  4. W nadchodzącym tygodniu:
  1. Zakończenie wizyty duszpasterskiej w parafii. (program) . Jeśli do kogoś nie dotarł kapłan prosimy o zgłoszenie. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie kapłanów z wizytą duszpasterską, sprawozdanie z kolędy będzie w przyszłą niedzielę.
  2. Od czwartku 16.I zapraszamy na wieczorne Msze św. o g. 17:00. Zapraszamy również na adoracje Najświętszego Sakramentu w czwartki od g. 15:00 do Mszy św., na początku modlitwy prowadzi wspólnota Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu w intencji rodzin za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  3. W sobotę 18.I rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w tym czasie będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu tygodnia modlitw może uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W swoich modlitwach osobistych również prośmy, by rychło nastała „jedna owczarnia i jeden pasterz”.
  4. W przyszłą niedzielę 19.I - liturgiczne wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, Patrona Archidiecezji Przemyskiej.
Umocnieni Eucharystią z Bożym błogosławieństwem świętujmy dzisiejszą niedzielę i podejmijmy odpowiedzialnie obowiązki przyszłego tygodnia w duchu otrzymanego chrztu św.