33 NIEDZIELA ZWYKŁA 18.11.2018 r.
  1. Przeżywamy ogłoszony przez papieża Franciszka Dzień Ubogich pod hasłem: "Biedak zawołał, a Pan go usłyszał" (Ps 34,7). Dziś jeszcze spotkanie Rycerstwa Niepokalanej o g. 16:00.
  2. Jest już kalendarz parafialny, który członkowie Rady Parafialnej rozniosą wszystkim mieszkańcom Głowienki. Prosimy o życzliwe przyjęcie. Ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na nowe nagłośnienie w kościele.
  3. Na spotkanie formacyjne w ramach przygotowań do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy kl. 6 SP w środę 21.XI.br , o g. 17:00 Msza św. a następnie spotkanie.
  4. O sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców ul. Podmiejskiej nry: 119, 123, 125, 127, 131.
  5. W nadchodzącym tygodniu:
  • W wtorek 20.XI - wsp. św. Rafała Kalinowskiego kapłana.
  • W środę 21.XI - wsp. Ofiarowania Najśw. Maryi Panny.
  • W czwartek 22.XI - wsp. św. Cecylii, patronki śpiewu kościelnego. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego i święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Dla Kościoła w Polsce, będzie to również rocznica uroczystej proklamacji Jezusa Chrystusa Królem i Panem. O g. 11:00 będziemy się modlić w intencji małżeństw w kolejne rocznice ślubu.
Napełnieni Bożą obecnością przez udział w Eucharystii prośmy o błogosławieństwo na nadchodzące dni ...
32 NIEDZIELA ZWYKŁA 11.11.2018 r.
  1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tace, które będą przeznaczone na potrzebne prace przy naszym kościele.
  2. W najbliższy piątek, 16 listopada, grupa młodzieży z naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Uroczystej Mszy św. o g. 17:00 przewodniczył będzie ks. abp Adam Szal. W ramach bezpośredniego przygotowania zapraszamy kandydatów i ich rodziny na Triduum, we wtorek, środę i czwartek. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę za młodzież, by dobrze przeżyła tę ważną chwilę, by z radością i entuzjazmem przyjęła dary Ducha Świętego i kierując się Jego natchnieniami dbała o umocnienie swej wiary.
  3. O sprzątanie kościoła prosimy rodziców młodzieży bierzmowanej.
  4. W nadchodzącym tygodniu:
  • W poniedziałek 12.XI - wsp. św. Jozafata, biskupa i męczennika. Msza św. wyjątkowo będzie o g. 18:00, ponieważ kapłani biorą udział w kongregacji diecezjalnej w Sanoku.
  • We wtorek 13.XI - wsp. św. Benedykta, Jana Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników Polski.
  • W piątek 16.XI - wsp. Matki Bożej Ostrobramskiej. Z racji bierzmowania w naszej parafii nie będzie wypominek a adoracja w intencji rodzin za wstawiennictwem św. Jana Pawła II odbędzie się w sobotę po wieczornej Mszy św.
  • W sobotę 17.XI - święto św. Elżbiety Węgierskiej, patronki Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  • W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy ogłoszony przez papieża Franciszka Dzień Ubogich pod hasłem: "Biedak zawołał, a Pan go usłyszał" (Ps 34,7). Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na pomoc dla Domu Księży Emerytów „Emaus”.
Umocnieni Słowem i Eucharystią prośmy o błogosławieństwo, szczególnie dla młodych i ich rodzin, na czas bezpośredniego przygotowania i przyjęcia sakramentu bierzmowania.