• św. Maksymilian Maria Kolbe

  św. Maksymilian Maria Kolbe

  jest patronem klasztoru i parafii - franciszkanin, kapłan i męczennik Oświęcimia, misjonarz, założyciel Rycerstwa Niepokalanej, patron naszych trudnych czasów ...
 • Klasztor Franciszkanów w Głowience

  Klasztor Franciszkanów w Głowience

  został erygowany dekretem prowincjała o. Feliksa Stasicy dnia 5 marca 1984 r. i formalnie funkcjonuje od 19 marca 1984 r.
 • Parafia Rzymskokatolicka w Głowience

  Parafia Rzymskokatolicka w Głowience

  została erygowana dekretem ks. abpa Ignacego Tokarczuka dnia 30 stycznia 1975 r. obejmuje obszar wsi Głowienka k/Krosna

W PARAFII:

Msze św. w niedziele:

700; 900; 1100; 1700;

w tygodniu: 1700;

oraz w piątki i soboty: 700;


Ogłoszenia Duszpasterskie: »»»
W czasie Mszy św. modlimy się: »»»

Aktualności

 • 17.11.2018

  Kalendarz Parafialny

  Ukazał się już kalendarz parafialny na 2019 r. Zgodnie z zapowiedzią członkowie Parafialnego Zarządu Cmentarza  rozniosą kalendarz po domach naszej parafii. W tym roku jest to cegiełka na wymianę nagłośnienia w kościele! Bóg zapłać za ofiary.
 • 01.11.2018

  WYPOMINKI

  Przez listopad nabożeństwo wspominkowe po wieczornej Mszy św. wg następującego porządku: w poniedziałek: ul. Słoneczna, Podmiejska i Miodowa; we wtorek: ul. o. A. Kubita; we środę: ul. św. Jana; w czwartek: ul. Pogórze, Stroma i Młynarska; w piątek: ul. Polna, Zielona, Szkolna, Nadbrzeżna i inne; w sobotę: ul. Franciszkańska. W każdy piątek Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 • 27.10.2018

  Urocz. Wszystkich Świętych

  W Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. w kościele o g. 7:00; 9:00 i 11:00. Msza św. na cmentarzu  o g. 14:00  z modlitwami za zmarłych. (Nie będzie już Mszy św. o g. 17:00!)  Zapraszamy do wspólnej modlitwy!

  Przez cały dzień Parafialny Zarząd Cmentarza będzie zbierał datki na utrzymanie naszego cmentarza. Za wszelkie ofiary BÓG ZAPŁAĆ!

W obiektywie

Zajrzyj do

zakładki "Galerie zdjęć", gdzie można zobaczyć ważniejsze wydarzenie z życia parafii zatrzymane w obiektywie aparatu fotograficznego.